Magyar városok Aukció - 2007

Magyar városok Az előszót és a bevezetőket írták: Szendy Károly, Lukács György, gróf Révay István, Ember Géza, Kramer Gyula.
Bp., (1941), Vármegyei szociográfiák kiadóhiv. 456 p., 1 sztl. lev., 1 t. (színes, kétlapos, városi lobogók) + 264 h. (háromhasábos), Személyi adattár.
Szövegközti képekkel, ábrákkal a városok címerrajzaival illusztrált.
/Városi és vármegyei szociográfiák XIV. /
A kötetbe helyezve, a kiadóhivaltal eredeti számlája 1941-ből.
Kiadói aranyozott, selyemripsz vászonban. A kötéstáblán pecsét-dísszel. Kifogástalan állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 12 000 Ft.-