Magyar vasutasok albuma. Aukció - 2008

Magyar vasutasok albuma. (Szerkesztette: Vass István MÁV felügyelő.)
Bp., 1927. Magyar Vasutasok Albuma-vállalat. (Apostol ny.) 316 p., 1 sztl. lev.
Díszíti nagyszámu eredeti kép.
Kiadói aranyozott félvászon kötésben. Kifogástalan állapotban.

Kikiáltási ár: 14 000 Ft.-