Magyar vasutasok albuma Aukció - 2009

Magyar vasutasok albuma (Szerk.: Vass István).

Bp., 1927, (Apostol-ny.), 316 p., 1 sztl., lev.
Gazdag szövegközti képanyaggal.
(Írták: Rákosi Jenő, Tormay Cécile, Szederkényi Anna, stb.
A magyar vasutasok albuma a vasutas-élet szociális, társadalmi
és kulturális megnyilatkozásait vetíti a hivatás tükrében.)
Kiadói, aranyozott félvászon kötésben. Kifogástalan állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 8 000 Ft.-