Magyarország Monográfiája. Aukció - 2008

Magyarország Monográfiája. Szerkeszti: Dr. Borovszky Samu.
Esztergom vármegye. Írták a helyi munkatársak.
Bp., [1908] Orsz. Monogr. Társ. 471 p.
100 műmelléklet, 114 képpel, ezek között 1 térkép, 78 egész oldalas autotipia, 1 szinnyomat és több szövegkép.
Hozzá kötve:
Győr vármegye. Írták a helyi munkatársak.
Bp., [1910] Orsz. Monogr. Társ. 464 p.
89  műmelléklet, 204 képpel, ezek között 2 térkép, 37 oldalas autotipia, 2 szinnyomat és több szövegkép.
Kiadói, festett, aranyozott vászonkötésben. A könyvtest hibátlan, a kötés kopott, gerince javított.

Kikiáltási ár: 38 000 --> 38 000 Ft.-