Magyarország Monográfiája - Gömör-Kishont vármegye Aukció - 2006

Magyarország Monográfiája   -  Gömör-Kishont vármegye Irták a gömör-kishontvármegyei helyi munkatársak.
Bp., (1903.) Apollo. X, 677 l. + 15 melléklet (ezek között négy színnyomat és két kihajtható térkép)
/Magyarország Vármegyéi és Városai /
Kiadói festett, domborított vászonkötésben, jó állapotban. A hátsó kötéstábla foltos, egy lapon apróbb sérülés. A kötetben ex libris.

Kikiáltási ár: 30 000 --> 44 000 Ft.-