Magyarország Monográfiája - Heves vármegye. Aukció - 2005

Magyarország Monográfiája - Heves vármegye. Szerk.: dr. Borovszky Samu.
Bp., (1910), Orsz. Monogr. Társ. X, 699 l.
63 műmelléklet, 285 képpel, ezek között 26 egész oldalas autotipia és színnyomat.
/Magyarország Vármegyéi és Városai. /
Kiadói festett, aranyozott domborított vászonkötésben. Gerince kissé kopott. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 20 000 --> 38 000 Ft.-