Magyarország Monográfiája - Komárom vármegye és Komárom sz. kir. város Aukció - 2007

Magyarország Monográfiája  -  Komárom vármegye és Komárom sz. kir. város Szerk.: Borovszky Samu. Írták a komárommegyei helyi munkatársak bizottsága.
Bp., 1907. Országos Monográfiai Társaság. X, 600 p., 2 t. (színes) + 2 melléklet (kihajtható térkép). Számos szövegközti egészoldalas képpel.
/Magyarország Vármegyéi és Városai /
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben, dombornyomással. Gerincén kisebb javítás. Jó állapotban

Kikiáltási ár: 32 000 --> 42 000 Ft.-