Magyarország Monográfiája - Pozsony vármegye Aukció - 2007

Magyarország Monográfiája -  Pozsony vármegye Szerk.: Borovszky Samu. Írták a Pozsonyvármegyei helyi munkatársak.
Bp., é. n. Apolló.  X, 754 p. + 26 t., (ezek között 4 színnyomat, 2 térkép, 20 egészoldalas kép és melléklet), 300 szövegközti kép.
/Magyarország Vármegyéi és Városai /
Kiadói festett, aranyozott, vászonkötésben dombornyomással. A kötetben exlibris, a 277. lap szélén javított szakadás. Jó példány.

Kikiáltási ár: 32 000 --> 32 000 Ft.-