Magyarország Monográfiája - Pozsony vármegye. Aukció - 2005

Magyarország Monográfiája - Pozsony vármegye. Pozsony sz. kir. város, Nagyszombat, Bazin, Modor és Szentgyörgy r. t. városok.
Szerk.: Borovszky Samu. Írták a pozsonyvármegyei helyi munkatársak. 26 műmelléklettel, ezek között 4 színnyomatu kép, 2 térkép, 20 egész oldalas autotipia és melléklet, továbbá 300 szöveg-kép és kimerítő név- és tárgymutató.
Bp., (1895. Apolló.) X, 754 l.
/Magyarország Vármegyéi és Városai. /
Kiadói festett, aranyozott domborított vászonkötésben. Címlapon és a kötetben érvénytelenített könyvtári bélyegző. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 20 000 --> 36 000 Ft.-