Magyarország Monográfiája - Torontál vármegye Aukció - 2007

Magyarország Monográfiája  -  Torontál vármegye Írták a torontál vármegyei helyi munkatársak.
Bp., (1911.) Orsz. Monográfiai T. XII, 632 p., 1 t.
437 képpel, ezek között 370 műnyomásu autotipia, 16 szövegkép, továbbá 6 térkép és 45 címerrajz.
/Magyarország Vármegyéi és Városai /
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben, dombornyomással. A kötéstábla kopott, néhány lap foltos.

Kikiáltási ár: 38 000 --> 65 000 Ft.-