Magyarország Monográfiája - Vasvármegye. Aukció - 2005

Magyarország Monográfiája - Vasvármegye. Szerk.: Sziklay János és Borovszky Samu. Irták a Vasvármegyei helyi munkatársak.
31 műmelléklettel, ezek között 5 színeskép, 3 térkép, 7 fénynyomat, 16 autotipia, továbbá 458 szövegképpel és teljes név- és tárgymutatóval.
Bp., (1898), 'Apollo'. XI, 622 l.
Kiadói festett, aranyozott domborított vászonkötésben. A kötetben exlibris. A kötet végén néhány lapszél foltos, egy helyen téves lapszámozás és a 25. oldalon középen (javított) apró sérülés.

Kikiáltási ár: 24 000 --> 32 000 Ft.-