Magyarország Monográfiája - Zemplén vármegye és Sátoraljaújhely R. T. város Aukció - 2007

Magyarország Monográfiája  -  Zemplén vármegye és Sátoraljaújhely R. T. város Szerk.: Borovszky Samu. Írták a zemplénvármegyei helyi munkatársak.
(Bp., é. n. Apollo.)  XIX, 567 p., 78 műmelléklettel, ezek között 5 színes kép és 1 kihajtható térkép.
/Magyarország Vármegyéi és Városai /
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben, dombornyomással.
A kötetben exlibris. Gerince szépen javított, az eredeti feliratos vászon felhasználásával.

Kikiáltási ár: 38 000 --> 42 000 Ft.-