Magyarország közhivatalainak cím- és adattára. Aukció - 2008

Magyarország közhivatalainak cím- és adattára. Állami, vármegyei, városi és községi hivatalok évkönyve  1938. III. évfolyam.
Szerkeszti Takács József.
Bp.,1938. Mo. Közhiv. Cím-és Adatt. Kiadóhiv. (Bokor és Fischer ny.) 549 p.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Gerince kopott, az előzék pótolt. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 5 000 Ft.-