Magyarország tiszti cím- és névtára XLVIII. évf. 1941. Aukció - 2009

Magyarország tiszti cím- és névtára  XLVIII. évf. 1941. Szerk. és kiad. Központi Statisztikai Hivatal.
Bp., 1941. Állami ny. XIX, 868 p.
Kiadói, gerincén aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 9 500 Ft.-