Makó és Csanád-Torontál Vármegyei községek. Aukció - 2005

Makó és Csanád-Torontál Vármegyei községek. Szerk.: dr. Barna János. Előszó dr. Nikelszky Jenő.
Bp., 1929. Magyar Városok Monográfiája. 407 l.
/Magyar Városok Monográfiája VI. /
A szövegközti fotóillusztrációkat a makói Homonnai fényképészeti műterem készítette.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, borítóján a város címerével. A kötet három lapján apró, szöveget érintő sérülés, néhány helyen foltok. Viseltes példány.

Kikiáltási ár: 4 500 --> 12 000 Ft.-