Makó és Csanád-Torontál vármegyei községek Aukció - 2009

Makó és Csanád-Torontál vármegyei községek Szerk.: Dr. Barna János. Előszó: Dr. Nikelszky Jenő.
Bp., 1929. Magyar Városok Monográfiája. (Elek ny.) 407 p.
/ Magyar Városok Monográfiája VI./
A fényképeket készítette: Homonnai fényképészeti műterme Makó.
Kiadói aranyozott, a város dombornyomott címerével díszített vászonkötésben. Gerincén apró kopás, a hátsó táblája foltos. Ritka!

Kikiáltási ár: 10 000 --> 19 000 Ft.-