Malatinszky Fanny - Szakácskönyve Aukció - 2006

Malatinszky Fanny - Szakácskönyve Sajtó alá rendezte az "Orsz. Nőképző Egyesület".
700 recepttel, 16 oldal színes műlappal és 5 oldal fekete ábrával.
Bp., (1912.) Légrády. VI, 256 l. + 21 t. 2. kiadás.
Kiadói festett, rajzos (Garay) félvászon kötésben. A könyvtest laza, az előzéklap sérült, néhány oldal foltos.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 12 000 Ft.-