Malonyai Dezső - Az akt. Aukció - 2005

Malonyai Dezső - Az akt. Művészekről és művészetről az akt kapcsán.
Bp., 1914. Orsz. Monogr. T. (Pallas ny.) 192 l. + 32 t.
Átkötött, korabeli kopottas félvászon kötésben. A címlapon tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 1 600 --> 7 000 Ft.-