Malonyay Dezső - A fiatalok Aukció - 2009

Malonyay Dezső - A fiatalok Ferenczy Károly, Grünwald Béla, Katona Nándor, Magyar-Mannheimer Gusztáv, Rippl-Rónai József.
Bp., 1906. Lampel R. 224 p. 16 melléklet, 3 hasonmás és 197 szövegbe nyomott képpel.
/Művészeti Könyvtár/
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben, dombornyomással. Szép példány.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 5 500 Ft.-