Malonyay Dezső - Mednyánszky Aukció - 2009

Malonyay Dezső - Mednyánszky Bp., 1905. Lampel. (Franklin ny.), 1 t., 127 p., 11 t. + 1 hasonmás melléklet. 107 szövegközti képpel illusztrált.
/Művészeti Könyvtár/
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. Kifogástalan állapotban.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 6 000 Ft.-