Márai Sándor - Kaland Aukció - 2007

Márai Sándor  -  Kaland Színmű három felvonásban. Hincz Gyula szövegközti rajzaival illusztrált.
Bp., (1940), Singer és Wolfner. 122 p., 1 sztl. lev.  Számozott! 1000/100 sz.
Készült 1000 számozott példányban. Az 1-től 100-ig számozott példányok különleges kötésben készültek.
Kiadói, aranyozott bőrkötésben. Körülvágatlan példány.  A kötéstáblán kisebb kopások, a hátsó kötéstábla és néhány lev. alsó széle foltos.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 6 000 Ft.-