A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Márai Sándor - Kaland Aukció - 2007

Márai Sándor  -  Kaland Színmű három felvonásban. Hincz Gyula szövegközti rajzaival illusztrált.
Bp., (1940), Singer és Wolfner. 122 p., 1 sztl. lev.  Számozott! 1000/100 sz.
Készült 1000 számozott példányban. Az 1-től 100-ig számozott példányok különleges kötésben készültek.
Kiadói, aranyozott bőrkötésben. Körülvágatlan példány.  A kötéstáblán kisebb kopások, a hátsó kötéstábla és néhány lev. alsó széle foltos.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 6 000 Ft.-