Markó Miklós - A régi mulató Magyarország. Híres cigányzenészek. L'ancienne Hongries'amuse les anciennes et modernes principaux musiciens tzigans Aukció - 2006

Markó Miklós - A régi mulató Magyarország. Híres cigányzenészek. L'ancienne Hongries'amuse les anciennes et modernes principaux musiciens tzigans Szerkeszti és kiadja - -.
80 elhalt és 320 fővárosi, vidéki és külföldi prímás és jelesebb zenekari tagok arcképével, rajzokkal, több mint 500 segédzenész arcképével. A történeti visszaemlékezésekhez készült nagyszámu illusztrációt Mühlbeck Károly fetőművész rajzolta.
(Bp. 1927. Thália -Kultura) 240 l., 2. kiadás.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban. Az előzéklapon ajándékozási bejegyzés, a címlapon lehúzott tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 12 000 Ft.-