Matolay Géza, dr. - Gróf Csáky István élete és munkássága a magyar revizió szolgálatában Aukció - 2008

Matolay Géza, dr.  -  Gróf Csáky István élete és munkássága a magyar revizió szolgálatában Összeállította: - -.
Bp., (1941) Halász. 434 p. + 12 t. (1 t. színes, a Csáky-család címere).
A 327. oldaltól német, francia és olasz nyelvű összefoglalóval.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Kötéstábláján a család dombornyomású, aranyozott címere. Gerince kopott és javított. A címlapon és az előzéklapokon bélyegző, tulajdonosi név és rajzok.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 6 000 Ft.-