May [Karl] Károly - Winnetou 1-6 kötet Aukció - 2009

May [Karl] Károly - Winnetou 1-6 kötet Fordította: Kosáryné Réz Lola. Fáy Dezső rajzaival.
Bp., [1927], Athenaeum. 251 p., 6. t.; 613 p., 1 sztl. lev., 3 t.; 240 p., 4 t.; 570 p., 1 t.; 250 p., 3 t.; 636 p., 1 sztl. lev., 2 t.
Kiadói festett, aranyozott, piros vászonkötésben. Javított kötetek.

Kikiáltási ár: 12 000 --> 38 000 Ft.-