May Károly - A datolya honából Aukció - 2009

May Károly - A datolya honából Keleti útirajzok. Átdolgozta dr. Szabó Károly.
Bp., é. n. Athenaeum. 248 p.
/May Károly úti kalandjai/
Kiadói festett, aranyozott piros vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 13 000 Ft.-