May Károly - A sivatagon keresztül-kasul 1-2. kötet Aukció - 2009

May Károly - A sivatagon keresztül-kasul 1-2. kötet Bp., é. n. Athenaeum. 266 p.; 238 p.
/May Károly úti kalandjai/
Kiadói festett, aranyozott, piros vászonkötésben. Jó állapotban. A címlapon ajándékozási bejegyzés.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 13 000 Ft.-