A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 08. - 01. 28. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

May Károly - A sivatagon keresztül-kasul 1-2. kötet Aukció - 2009

May Károly - A sivatagon keresztül-kasul 1-2. kötet Bp., é. n. Athenaeum. 266 p.; 238 p.
/May Károly úti kalandjai/
Kiadói festett, aranyozott, piros vászonkötésben. Jó állapotban. A címlapon ajándékozási bejegyzés.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 13 000 Ft.-