May Károly (Karl May) - A datolya honából. Keleti útirajzok. Aukció - 2005

May Károly (Karl May) - A datolya honából. Keleti útirajzok. Átdolgozta dr. Szabó Károly.
Bp., é. n. Athenaeum. 248 l. + 4 t.
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. A kötés kissé meglazult, néhány lap foltos.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 000 Ft.-