A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

May Károly (Karl May) - A datolya honából. Keleti útirajzok. Aukció - 2005

May Károly (Karl May) - A datolya honából. Keleti útirajzok. Átdolgozta dr. Szabó Károly.
Bp., é. n. Athenaeum. 248 l. + 4 t.
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. A kötés kissé meglazult, néhány lap foltos.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 000 Ft.-