Mécs László - Élőket nézek! Aukció - 2006

Mécs László  -  Élőket nézek! Versek.
Bp., [1938.] Magyar Katolikus Írók Könyvei. 146 l., 1 sztl. lev. Első kiadás! Számozott, aláírt!
A kötéstábla verzóján beragasztott ex libris, a költő aláírásával és kézzel számozva (1305. sz.) Az ex libris  Bajor Ágost munkája.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Megkímélt példány.
[A kötet kizárólag számozott példányokban volt forgalomban. ]

Kikiáltási ár: 3 000 --> 4 500 Ft.-