Méhészet - Gallovicz István - A hazában és távolban széttekintő MÉHÉSZ Aukció - 2006

Méhészet  -  Gallovicz István - A hazában és távolban széttekintő MÉHÉSZ Az okszerű méhészet érdekeit szolgáló havi közlöny. 1897. III. évf.,  1-12 sz.
Felelős szerkesztő és kiadó-tulajdonos : Gallovich István, községi tanító.
Szeged, 1897. Gallovich I. (Nagylak, Huber Jenő ny.)  236 l., (folyamatos lapszám, a  9. sz. tévesen számozott). 67 képpel.
Hozzákötve:
A hazában és távolban széttekintő MÉHÉSZ  1898. IV. évf., 1-12 sz.
Szeged, 1898. Gallovich I. (Szeged, Engel ny.) 236 l. (folyamatos lapszám). 62 képpel.
A két évfolyam egybekötve, korabeli félvászon kötésben.  A címlapon tulajdonosi névbélyegző. Kissé kopott, viseltes példány. RITKA!

Kikiáltási ár: 8 000 --> 10 000 Ft.-