Méhészet - Ignácz Sándor - Méhészet Aukció - 2006

Méhészet  -  Ignácz Sándor  -  Méhészet Gyakorlati tanácsadó kezdő és előrehaladott méhészek számára.
(407 szövegképpel)
(Bp., 1948.) Athenaeum, 512 l., 8. bővített kiadás.
Korabeli aranyozott félvászon kötésben. A kötetben régi könyvtári bélyegzők,
a szövegben helyenként ceruzás aláhúzások.

Kikiáltási ár: 2 400 --> 8 500 Ft.-