Mező Ferenc - Olympiai kalauz Aukció - 2007

Mező Ferenc  -  Olympiai kalauz Kelemen Kornél előszavával.
Bp., 1936. K. M. E. Ny. 318 p., 1 sztl. lev. + 16 t. (kétoldalas fotó),  16 sztl. lev. (a XI. berlini olympia műsora ), 2 kihajtható melléklet.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, eredeti védőborítóban. Kifogástalan példány.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 7 500 Ft.-