Mihályi Ernő, dr. - Szent István élete és műve Aukció - 2006

Mihályi Ernő, dr.  -  Szent István élete és műve Bp., [1938.] Palladis. 254 l. ; 282 l., 1 sztl. lev., 1-2 kötet.
Kiadói, dúsan aranyozott vászonkötésben, eredeti illusztrált védőborítóban. Jó állapotban.
Mihályi Ernő (1887-1969) hittanár, művészettörténész, szerkesztő, bencés szerzetes.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 14 000 Ft.-