Miklós Jenő - Novellák. Aukció - 2005

Miklós Jenő - Novellák. Gyoma, 1907. Kner Izidor. 207 l.
Kiadói szecessziós vászonkötésben. A címlapon tulajdonosi név. Az utolsó lap felső sarka hiányzik. Gerince kopott.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft.-