Mikszáth Kálmán - A gavallérok. A demokraták. Ne okoskodj Pista! Aukció - 2006

Mikszáth Kálmán - A gavallérok.  A demokraták. Ne okoskodj Pista! Bp., [1905.] Révai. 230 l., 1 sztl. lev.
/Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat /
Kiadói festett, aranyozott piros (Gottermayer) vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 9 500 Ft.-