A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Mikszáth Kálmán - Az én kortársaim Aukció - 2006

Mikszáth Kálmán  -  Az én kortársaim [Bp.] 1904. Athenaeum. 1 t. (címkép) 190 l. 20 t. (4 hasonmás, 3 színes illusztráció)
"Az Ujság " ajándéka előfizetőinek.
Néhány felíratos hártyapapír sérült vagy hiányzik. Szövegközti rajzokkal
(Garay Ákos, Pap Henrik, Mühlbeck Károly stb.) gazdagon illusztrált.
Kiadói félvászon kötésben, Basch Árpád által illusztrált kaucsuk kötéstáblával.
Jó példány.

Kikiáltási ár: 12 000 --> 17 000 Ft.-