Mikszáth Kálmán - Az én kortársaim Aukció - 2006

Mikszáth Kálmán  -  Az én kortársaim [Bp.] 1904. Athenaeum. 1 t. (címkép) 190 l. 20 t. (4 hasonmás, 3 színes illusztráció)
"Az Ujság " ajándéka előfizetőinek.
Néhány felíratos hártyapapír sérült vagy hiányzik. Szövegközti rajzokkal
(Garay Ákos, Pap Henrik, Mühlbeck Károly stb.) gazdagon illusztrált.
Kiadói félvászon kötésben, Basch Árpád által illusztrált kaucsuk kötéstáblával.
Jó példány.

Kikiáltási ár: 12 000 --> 17 000 Ft.-