Mikszáth Kálmán - Nagyságos Katánghy Menyhért képviselő úr viszontagságos élete, kalandjai, szerencsétlensége, szerencséje és művei. Aukció - 2005

Mikszáth Kálmán - Nagyságos Katánghy Menyhért képviselő úr viszontagságos élete, kalandjai, szerencsétlensége, szerencséje és művei. Bp., 1901. Révai. 288 l., 1 sztl. lev.
2. kiadás.
/Mikszáth Kálmán munkái /
Kiadói dúsan aranyozott Gottermayer vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 000 Ft.-