Mikszáth Kálmán - Prakovszky, a siket kovács - A körtvélyesi csiny Aukció - 2005

Mikszáth Kálmán - Prakovszky, a siket kovács - A körtvélyesi csiny Bp., é. n. Révai. (Légrády) 258 l., 1 sztl. lev.
/Mikszáth Kálmán Munkái - Uj sorozat 6. /
Kiadói dúsan aranyozott piros (Gottermayer) vászonkötésben, festett lapszéllel, jó állapotban. Gerincén kis kopás, hátsó tábláján vízfoltnyom.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft.-