Mikszáth Kálmán - Szeged könyve 1-2 kötet. Aukció - 2005

Mikszáth Kálmán - Szeged könyve 1-2 kötet. Sajtó alá rendezte: Rubinyi Mózes.
Bp., 1914. Révai. V, 234 l. ; 274 l.
/Mikszáth Kálmán munkái. Hátrahagyott iratok 38-39. kötet /
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 12 000 Ft.-