Milhoffer Sándor - A mezei munkás-viszonyok hazánkban Aukció - 2007

Milhoffer Sándor  -  A mezei munkás-viszonyok hazánkban Bp., 1898. Athenaeum. VII, 327 p.
Modern, gerincén feliratos vászonkötésben. A 327. p. (tartalomjegyzék) sérült.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 000 Ft.-