Militar-Schematismus des österreichischen Kaiserthumes. Aukció - 2005

Militar-Schematismus des österreichischen Kaiserthumes. Wien, 1841. Hof-und Staats-Druck. 566 l., 140 l. (névmutató) + 14 sztl. lev. (nyomtatás alatti változások).
Kiadói, dúsan aranyozott bőrkötésben, aranymetszett. A kötéstáblán apró sérülés. Megkímélt állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 14 000 Ft.-