Mocsáry Béláné Fáy Mária - Keleti utazás. Aukció - 2008

Mocsáry Béláné Fáy Mária   -  Keleti utazás. Egyptom, Szentföld, India, Ceylon. Uti jegyzetek.
Második bővített kiadás.
Bp., 1901. Athenaeum. 400 p. + 32 t.
269 szövegképpel és 32 képmelléklettel.
Dedikált! "Fáy András kedves rokonomnak szíves emlékül a szerző. Bpest 30/1 1901."
Kiadói aranyozott vászonkötésben. A kötéstáblán két dombornyomott családcímer. Gerince javított.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 9 000 Ft.-