A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 08. - 01. 28. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Mocsáry Béláné Fáy Mária - Keleti utazás. Aukció - 2008

Mocsáry Béláné Fáy Mária   -  Keleti utazás. Egyptom, Szentföld, India, Ceylon. Uti jegyzetek.
Második bővített kiadás.
Bp., 1901. Athenaeum. 400 p. + 32 t.
269 szövegképpel és 32 képmelléklettel.
Dedikált! "Fáy András kedves rokonomnak szíves emlékül a szerző. Bpest 30/1 1901."
Kiadói aranyozott vászonkötésben. A kötéstáblán két dombornyomott családcímer. Gerince javított.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 9 000 Ft.-