Mohácsi emlékkönyv 1526. Aukció - 2005

Mohácsi emlékkönyv 1526. Szerk.: Lukinich Imre. Előszó: Klebelsberg Kuno.
Bp. (1926), Egyetemi ny. 367 l. + 3 t.
Gazdag szövegközti képanyaggal. A táblák korabeli érmék dombornyomással készült ábrázolásai.
Kiadói aranyozott félbőr kötésben, gerince kopott. A kötet előzéklapján kézzel írott képjegyzék és a mohácsi csata táblai vázlata.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 8 500 Ft.-