A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Mohácsi emlékkönyv 1526. Aukció - 2005

Mohácsi emlékkönyv 1526. Szerk.: Lukinich Imre. Előszó: Klebelsberg Kuno.
Bp. (1926), Egyetemi ny. 367 l. + 3 t.
Gazdag szövegközti képanyaggal. A táblák korabeli érmék dombornyomással készült ábrázolásai.
Kiadói aranyozott félbőr kötésben, gerince kopott. A kötet előzéklapján kézzel írott képjegyzék és a mohácsi csata táblai vázlata.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 8 500 Ft.-