A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 08. - 01. 28. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Molisch, Hans - A felkelő nap országában Aukció - 2007

Molisch, Hans  -  A felkelő nap országában Fordította Rapaics Rajmund. 195 szövegközti képpel.
Bp., 1930. K. M. Természettudományi Társ. XI, 464 p.
/K. M. Természettud. Könyvkiadó XCVIII. /
Kiadói, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 500 Ft.-