Molisch, Hans - A felkelő nap országában Aukció - 2007

Molisch, Hans  -  A felkelő nap országában Fordította Rapaics Rajmund. 195 szövegközti képpel.
Bp., 1930. K. M. Természettudományi Társ. XI, 464 p.
/K. M. Természettud. Könyvkiadó XCVIII. /
Kiadói, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 500 Ft.-