A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 10. - 01. 31. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Móra István - Földszint. Aukció - 2005

Móra István - Földszint. Versek.
Bp., 1894. Singer és Wolfner. 232 l. Első kiadás.
Kiadói aranyozott, illusztrált vászonkötésben. Festett lapszéllel. Jó állapotban.
[Móra István (1864-1957) költő, író. Móra Ferenc író bátyja.]

Kikiáltási ár: 2 000 --> 3 500 Ft.-