Móra István - Földszint. Aukció - 2005

Móra István - Földszint. Versek.
Bp., 1894. Singer és Wolfner. 232 l. Első kiadás.
Kiadói aranyozott, illusztrált vászonkötésben. Festett lapszéllel. Jó állapotban.
[Móra István (1864-1957) költő, író. Móra Ferenc író bátyja.]

Kikiáltási ár: 2 000 --> 3 500 Ft.-