Móricz Zsigmond - Sárarany Aukció - 2007

Móricz Zsigmond  -  Sárarany Regény. 11. kiadás. A szerző által aláírt példány!
Bp. [1926], Athenaeum. 199 p.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban. A címlapon tulajdonosi bélyegző.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft.-