Móricz Zsigmond - Sárarany. Aukció - 2005

Móricz Zsigmond - Sárarany. Regény.
Bp., [1927], Athenaeum. 199 l., 12. kiadás.
A címlapon Móricz Zsigmond autográf aláírása.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, gerince kopott.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 5 000 Ft.-