Móricz Zsigmond - Sárarany Aukció - 2006

Móricz Zsigmond - Sárarany Regény.
Bp., é. n. (193?), Athenaeum. 199 l., 10. kiadás. Aláírt példány!
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 8 000 Ft.-