Munk Arthur - A nagy káder Aukció - 2006

Munk Arthur  -  A nagy káder Egy pleni feljegyzései a forradalmi Oroszországból.
[Bp.] é. n. Pantheon. (Fővárosi ny.) 440 l.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, az eredeti színes borító a kötéstáblára ragasztva. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 Ft.-