EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Művészeti Lexikon. Építészet, szobrászat, festészet, iparművészet. Aukció - 2005

Művészeti Lexikon.  Építészet, szobrászat, festészet, iparművészet. Szerk.: Éber László.
Bp., 1926. Győző. 844 l. + 1 sztl. lev.
Sok száz szövegképpel, 128 képes táblával, 8 színes melléklettel.
Kiadói, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 11 000 Ft.-