Nagy Endre - Öregek kalauza. Aukció - 2005

Nagy Endre - Öregek kalauza. (Bp.), [1932], Nyugat. 127 l. Első kiadás!
/Nyugat-könyvek /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 5 500 Ft.-